Bytový parfém Pot-pourri

LUXURY AROMATHERAPY: Kořenitě-svěží vůně složená z typických ingrediencí pro tzv. Pot-pourri - nádoby naplněné vonnými látkami, které se umisťovaly v blízkosti kamen a vlivem tepla provoněly celý byt.


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 7.6.2023
490 Kč
Kategorie: Aromaterapeutické bytové parfémy
 

Bytový aromaterapeutický parfém s luxusní vůní, která by se dala zařadit mezi tzv. Niche parfémy, tedy vonné kompozice, které využívají prastaré vonné látky, dbají na kvalitu vůní, vrací se zpět k přírodním esenciálním olejům a jsou typické svými netradičními kombinacemi.

Vůně je stejná jako u svíčky Pot-pourri z Artistic Collection.

Parfém obsahuje esenciální olej kadidlovníku, myrhy, zázvoru, skořice a mandarinky.

Kadidlovník a myrha se od pradávna užívaly zejména pro své meditační a zároveň i dezinfekční a konzervační účinky. Pro většinu lidí jsou dobře známé právě z vykuřovadel, které jsou nedílnou součástí křesťanských ceremonií. Vykuřování je ale technika s mnohem starší historií a největším dodavatelem těchto vonných pryskyřic je vůněmi nasycená Afrika. Z aromaterapeutického hlediska nám vdechování kadidlové vůně přináší klid a vyrovnanost, myrha zas zklidňuje dech a přináší vnitřní pocit klidu a míru. Zázvor v nás naopak probouzí sebedůvěru a odvahu jednat, svým kořeněným aroma nás ve studených dnech zahřívá a působí jako prevence proti virovým onemocněním. Skořice nás také zahřívá, energizuje a posiluje. Mandarinka podporuje tvořivost a navozuje pocit pohody.

V neposlední řadě obsahuje vonná kompozice růži, která ji lehce květinově podtrhuje a její kořenitost osvěžuje.

Obsah: 50 ml, koncentrace vonných látek: 20%

Víčko s rozstřikovačem se může měnit, výsledný produkt bude ale vždy vypadat dobře a stylově!

Hlava: Mandarinka, Šafrán

Střed: Růže, Zázvor, Skořice

Základ: Kadidlo, Myrha, Santal