Soy Candle Inno(s)cent malá

  • 1 z 3

Luxusní kadidlová vůně inspirovaná italským způsobem života a víry, africkými kořeny vonných látek, pánskými vonnými esencemi a prastarou technikou vykuřování.

V plechovkách, které ozdobila moje desetiletá dcera, každý kus je originál.

250 ml/35 hodin hoření


  • Vyprodáno
890 Kč
Kategorie: Artistic collection
 

Vonná "maxi" svíčka s luxusní vůní, která by se dala zařadit mezi tzv.Niche, tedy vonné kompozice, které využívají prastaré vonné látky, dbají na kvalitu vůní, vrací se zpět k přírodním esenciálním olejům a jsou typické svými netradičními kombinacemi.

Při pálení svíčky je vždy důležité použít všechny knoty a nechat rozpustit vosk až ke krajům nádoby, aby vosk všechen vyhořel.

Svíčka obsahuje esenciální oleje dvou druhů Kadidlovníku, Cedru, Rozmarýnu a Muškátového oříšku.

Kadidlovník se od pradávna užíval zejména pro své meditační a zároveň i dezinfekční a konzervační účinky. Pro většinu lidí je dobře známý právě z vykuřovadel, které jsou nedílnou součástí křesťanských ceremonií. Vykuřování je ale technika s mnohem starší historií a největším dodavatelem kadidla je vůněmi nasycená Afrika. Z aromaterapeutického hlediska nám vdechování kadidlové vůně přináší klid a vyrovnanost, cedr kromě meditativní nálady prohlubuje a zlepšuje náš dech, rozmarýn dodává odvahu a tvořivost. Závěrečné okořenění celé kompozice muškátovým oříškem kompozici dodává na hřejivosti, zmírňuje smutek a zlepšuje náladu.

Důležitým středem vůně je pak tabák, který svou kouřovou sladkostí dodává kompozici nádech maskulinity.

 

Hlava: Rozmarýn, Muškátový oříšek

Srdce: Tabák, Vanilka

Základ: Kadidlovník pravý, Kadidlo frereana, Cedr himalájský