Bytový Parfém Forest

BREATHE & WAKE UP

Dřevitě-bylinný aromaterapeutický parfém se skládá z esenciálních olejů, které vás povzbudí, podpoří koncentraci a velmi dobře vyčistí vzduch a pohltí nežádoucí pachy.

Obsah: 100 ml, koncentrace vonných látek: 10%


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 25.6.2024
490 Kč
Kategorie: Koupit
 

Na mužských vonných látkách založený bytový parfém.

Mužské vonné látky nejsou určeny pouze mužům, jak by se mohlo zdát, ale dodávají nám typicky mužskou energii. Zlepšují naši koncentraci, sílu, výkonnost a podporují zdravé dýchání.

Základem vůně je cedrové dřevo a borovice, které pročišťují vzduch a pomáhají při respiračních onemocněních.

Tělem vůně je rozmarýn, který velmi efektivně zvyšuje naši koncentraci. Doplňuje ho pačuli, vůni příjemně okoření, dodá ji zemitost a nám energii.

Hlavu parfému tvoří citrón a bergamot, obě esence silně působí proti únavě a netečnosti.

Složení: Směs esenciálních olejů a denaturovaný čištěný alkohol.

 

Aromaterapeutické bytové parfémy vyrábíme pouze z esenciálních olejů. Mají velmi efektivní účinek při aplikaci v prostoru. Ten rychle osvěží, provoní, pohltí nepříjemné pachy a zároveň působí terapeuticky.

Nepoužíváme žádné konzervanty, pouze čistý vysokoprocentní alkohol (líh) a přírodní silice, popřípadě zdravotně nezávadné parfémy.

Z těchto parfémů nebolí hlava, jejich vůně není umělá a vlezlá. Postupně vyprchává a vy si tak můžete vůni dávkovat dle vaší individuální potřeby. Vůně jsou komponovány jako parfémy, mají tedy více složek, které tvoří nepostradatelné tři části vůně: základ, tělo a hlavu. Vůně je vhodná do bytu, do auta, dá se aplikovat na polštář nebo deku. Není testována na styk s pokožkou!