Bytový parfém Inno(s)cent

LUXURY AROMATHERAPY: Luxusní kadidlová vůně inspirovaná italským způsobem života a víry, africkými kořeny vonných látek, pánskými vonnými esencemi a prastarou technikou vykuřování.

Scent of Incense inspired by Italian way of living and religion, by sweet life with a rich smoke, african roots of fragrance
and masculinity itself.

Obsah: 50 ml, koncentrace vonných látek 20%


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 24.7.2024
690 Kč
Kategorie: Koupit
 

Bytový aromaterapeutický parfém s luxusní vůní, která by se dala zařadit mezi tzv. Niche, tedy vonné kompozice, které využívají prastaré vonné látky, dbají na kvalitu vůní, vrací se zpět k přírodním esenciálním olejům a jsou typické svými netradičními kombinacemi.

Vůně je stejná jako u svíčky Inno(s)cent z Artistic Collection.

Parfém obsahuje esenciální oleje dvou druhů Kadidlovníku, Cedru, Rozmarýnu a Muškátového oříšku.

Kadidlovník se od pradávna užíval zejména pro své meditační a zároveň i dezinfekční a konzervační účinky. Pro většinu lidí je dobře známý právě z vykuřovadel, které jsou nedílnou součástí křesťanských ceremonií. Vykuřování je ale technika s mnohem starší historií a největším dodavatelem kadidla je vůněmi nasycená Afrika. Z aromaterapeutického hlediska nám vdechování kadidlové vůně přináší klid a vyrovnanost, cedr kromě meditativní nálady prohlubuje a zlepšuje náš dech, rozmarýn dodává odvahu a tvořivost. Závěrečné okořenění celé kompozice muškátovým oříškem kompozici dodává na hřejivosti, zmírňuje smutek a zlepšuje náladu.

Důležitým středem vůně je pak tabák, který svou kouřovou sladkostí dodává kompozici nádech maskulinity.

 

Hlava: Rozmarýn, Muškátový oříšek

Srdce: Tabák, Vanilka

Základ: Kadidlovník pravý, Kadidlo frereana, Cedr himalájský

 

Víčko s rozstřikovačem se může měnit, ale vždy bude výsledný produkt vypadat hezky a stylově!

 

Aromaterapeutické bytové parfémy vyrábíme pouze z esenciálních olejů. Mají velmi efektivní účinek při aplikaci v prostoru. Ten rychle osvěží, provoní, pohltí nepříjemné pachy a zároveň působí terapeuticky.

Nepoužíváme žádné konzervanty, pouze čistý vysokoprocentní alkohol (líh) a přírodní silice, popřípadě zdravotně nezávadné parfémy.

Z těchto parfémů nebolí hlava, jejich vůně není umělá a vlezlá. Postupně vyprchává a vy si tak můžete vůni dávkovat dle vaší individuální potřeby. Vůně jsou komponovány jako parfémy, mají tedy více složek, které tvoří nepostradatelné tři části vůně: základ, tělo a hlavu. Vůně je vhodná do bytu, do auta, dá se aplikovat na polštář nebo deku. Není testována na styk s pokožkou!